%1.18'den Başlayan Faiz Oranıyla Ayda 124 TL'ye 5.000 TL Kredin Anında Hesabında - guncelkrediler.com

%1.18'den Başlayan Faiz Oranıyla Ayda 124 TL'ye 5.000 TL Kredin Anında Hesabında

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi %1,18'den Başlayan Faiz Oranıyla Anında Cebinde! Tahsis Ücreti Yok. Şubeye Gitmeye Gerek Yok. Kredin Ayağına Gelsin. Ödemesi Kolay.

Güncelleme 14.10.2019 - Yazar Kaan Abbasoğlu
%1.18'den Başlayan Faiz Oranıyla  Ayda 124 TL'ye 5.000 TL Kredin Anında Hesabında

Ne kredi başvurusu sürecinde, ne de başvurun onaylandıktan sonra CEPTETEB İhtiyaç Kredisi'ni kullanmak istediğinde şubeye gitmene gerek kalmaz. Hem kredi başvurunu hem de kredi kullanımını mobil uygulamadan, internet şubeden veya cepteteb.com.tr'den kolayca yapabilirsin.

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi %1,18'den Başlayan Faiz Oranıyla Anında Cebinde! Tahsis Ücreti Yok. Şubeye Gitmeye Gerek Yok. Kredin Ayağına Gelsin. Ödemesi Kolay.  Sunulan olanaklar: Online Kredi Kullandırım, Dosya Masrafı Yok, Tahsis Ücreti Yok.

Ayda 124 TL'ye 5.000 TL kredi kampanyasında vade 60 aydır. Kullanacağınız 5.000 TL tutarındaki kredi için aylık taksit tutarı 124,24 TL, toplam geri ödeme 7.454,53 TL'dir.

*Aylık Akdi Faiz Oranı, Findeks Kredi Notu’na göre değişiklik gösterir. Örnek hesaplama, 1.850 ve üzerindeki Findeks Kredi Notu için geçerli olan faiz oranına göre yapılmaktadır.

Krediye Başvur 

Kredide Alınan Ücretler : 255.85 TL Sigorta masrafı alınmaktadır.

Kullanım Koşulları

  • Aylık Akdi Faiz Oranı, Findeks Kredi Notu’na göre değişiklik gösterir. Findeks Risk Raporunuzu, CEPTETEB İnternet Şubesi veya TEB Şubeleri’nden alabilirsiniz.

  • CEPTETEB İhtiyaç Kredisi başvuruları 18-65 yaş aralığında yapılabilir.

  • CEPTETEB'den alacağın İhtiyaç Kredisi'ni aylık eşit taksitler halinde geri ödeyebilirsin.
  • Başvuru sırasında senden kefil ya da teminat istemeyiz, tek beklentimiz CEPTETEB İhtiyaç Kredisi taksitlerini her ay zamanında ve eksiksiz olarak ödemendir.
  • Kredi taksitlerini CEPTETEB İnternet Şubesi, CEPTETEB Mobil Şube, CEPTETEB Destek Merkezi ve TEB ATM'lerinden ödeyebilirsin.
  • Kredi kullanım anında, bankanın belirlediği güncel faiz oranlarından yararlanırsın. Banka, kredinin kullanımı için son kararı verme, ek belge isteme, faiz oranını değiştirme ve kampanyayı sonlandırma haklarını saklı tutar.
  • CEPTETEB İhtiyaç Kredisi’nin 3 ay erteleme özelliğinden, sadece kredini CEPTETEB İnternet Şubesi üzerinden hesabına aktarırken, vadesi 12 aydan fazla olan krediler için yararlanabilirsin. Kredi hesaba aktarıldıktan sonra 3 ay erteleme yapılamaz.

Başvurum kaç günde sonuçlanır?

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi başvurunu, başvuru formunu tamamladığın anda sonuçlandırılır ve başvuru sonucun 3 dakika içerisinde cep telefonuna gönderilir. Ancak başvurun alındıktan sonra değerlendirme sürecinde ek belge talep edilmesi durumunda başvurun, belgenin bankamıza ulaşmasını takiben ilk iş gününde sonuçlandırılır. 

Kredi skorumu nasıl öğrenebilirim?

İçerisinde kredi skorunla birlikte tüm bankalardaki kredili ürünlerine ait detaylı ödeme ve borç bilgilerinin yer aldığı Findeks Risk Raporunu, 5 TL'lik bir işlem ücreti ile CEPTETEB İnternet Şubesi veya sana en yakın TEB Şubesi'nden alabileceğin gibi findeks.com'dan da ulaşabilirsin. Findeks Kredi Notu'nu çğrenmek, Risk Raporu almak kesinlikle notunu düşürmez.