18 Mayıs Tüketici, Ev, Araba Kredileri Faiz Oranları. Ziraat Bankası, Halkbank Kredileri Burada - guncelkrediler.com

18 Mayıs Tüketici, Ev, Araba Kredileri Faiz Oranları. Ziraat Bankası, Halkbank, İşbankası, Garanti Kredileri Burada

En düşük kredi faiz oranı hangi bankada? En düşük kredi faiz oranı ne kadar? Konut, taşıt ve tüketici kredisi faiz oranı ne kadar? En düşük kredi faiz oranı ne kadar? Konut, taşıt ve tüketici kredisi faiz oranı ne kadar? İşte Ziraat Bankası, Halkbank, İşbankası, Garanti, Teb, Denizbank kredileri 18 Mayıs faiz oranları....

Güncelleme 23.05.2019 - Yazar Kaan Abbasoğlu
18 Mayıs Tüketici, Ev, Araba Kredileri Faiz Oranları. Ziraat Bankası, Halkbank, İşbankası, Garanti Kredileri Burada

Son dönemlerde yaşanan ekonomik kriz sebebiyle  vatandaş nakit ihtiyacını karşılamak için kredilere yönlenmekte. Nakit ihtiyacı olan esnaflar kobi kredilerini, ev almak isteyenler konut kredilerini,  taşıt almak isteyenler taşıt kredilerini, bireysel ihtiyaçlar için ise konut ihtiyaç kredilerini takip ediyor.  Vatandaşlar tarafından en çok devlet bankaları kredileri tercih edilmekte. Devlet ve özel banka kredi faiz oranları burada...

Alternatif Bank kredi faiz oranlarında son durum;

Alternatif Bank  ihtiyaç kredisi faiz oranları: %%2.05, Alternatifbank konut kredisi faiz oranları: %1.69, Alternatifbank taşıt kredisi faiz oranları: %2.05'dir.

Ziraat Bankası kredi faiz oranlarında son durum;

Ziraat Bankası  tüketici kredisi faiz oranları: %1.90, Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranları: %1.69, Ziraat Bankası taşıt kredisi faiz oranları: %1.89'dir.

Halkbank kredi faiz oranlarında son durum;

Halkbank hızlı kredi faiz oranları: %2.15, Halkbank konut kredisi faiz oranları: %1.65, Halkbank taşıt kredisi faiz oranları: %2.00'dir.

Türkiye Finans kredi faiz oranlarında son durum;

Türkiye Finans ihtiyaç kredisi faiz oranları: %1.84, Türkiye Finans konut kredisi faiz oranları: %1.74,  Türkiye Finans taşıt kredisi kampanyası faiz oranları: %1.75.

Vakıfbank kredi faiz oranlarında son durum;

Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranları: %2.09, Vakıfbank sarıpanjur konut kredisi faiz oranları: %1.55'dir.

İş Bankası kredi faiz oranlarında son durum;

İş Bankası geleneksel bayram kredisi (sigortalı) faiz oranları: %2.20, İş Bankası konut kredisi faiz oranları: %1.72, İş Bankası taşıt kredisi kampanyası faiz oranları: %1.93, İş Bankası anında ticari kredi %2.03'dir.

Garanti Bankası  kredi faiz oranlarında son durum;

Garanti Bankası  ihtiyaç kredisi faiz oranları: %2.34, Garanti Bankası  konut kredisi faiz oranları: %1.84, Garanti Bankası  taşıt kredisi kampanyası faiz oranları: %2.19, Garanti Bankası kobi/esnaf  kredisi %2.40

Yapıkredi  kredi faiz oranlarında son durum;

Yapıkredi  3 ay ötelemeli ihtiyaç kredisi faiz oranları: %2.63, Yapıkredi  konut kredisi faiz oranları: %2.33, Yapıkredi  taşıt kredisi kampanyası faiz oranları: %2.33.

Denizbank  kredi faiz oranlarında son durum;

Denizbank ihtiyaç kredisi faiz oranları: %2.60, Denizbank mortgage kredisi faiz oranları: %1.89, Denizbank taşıt kredisi kampanyası faiz oranları: %2.11.

TEB kredi faiz oranlarında son durum;

TEB ihtiyaç kredisi faiz oranları: %2.85, TEB konut kredisi faiz oranları: %2.04, TEB taşıt kredisi kampanyası faiz oranları: %2.10'dur

INGBANK kredi faiz oranlarında son durum;

INGBANK ihtiyaç kredisi faiz oranları: %2.59, INGBANK konut kredisi faiz oranları: %1.99, INGBANK taşıt kredisi kampanyası faiz oranları: %2.44'dur.

 

Yukarıda belirtilen oranlar minimum oranlar olarak yazılmıştır. bazı bankalarda oranlar vadeye göre değişmektedir.  Oranları ihtiyaç kredilerikonut kredileritaşıt kredileri sayfalarından detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. 

Bankaların kredi oranlarını karşılaştırarak en uygun krediyi bulmak için  karşılaştırmalı hesaplama aracını kullanabilirsiniz.