2019 Temmuz MTV Ödeme Kampanyası - guncelkrediler.com

2019 Temmuz MTV Ödeme Taksitlendirme Kredi Kartı Kampanyaları

2019 Temmuz MTV vergisini hangi banka kredi kartı kaç taksitle ödeme imkanı sunuyor. İşte bankalardan bazıları; İşbank, Yapıkredi, Garanti BBVA, QNB Finans, Vakıfbank, Halkbank. Akbank. TEB Bankası.

Güncelleme 10.07.2019 - Yazar Kaan Abbasoğlu
2019 Temmuz MTV  Ödeme Taksitlendirme Kredi Kartı Kampanyaları

Motorlu taşıtlar vergisinin (MTV) 2019'un ikinci yarısına ait yani Temmuz ödemeleri başladı. MTV her yıl Ocak ve Temmuz aylarında olmak üzere iki eşit taksitte ödeniyor. Bankalar da MTV’yi internet üzerinden ödemek isteyenlere kredi kartına taksit fırsatı sunuyorlar. Taksit fırsatı sunan bankalar.

İş Bankası Maximum Kart İle Ödeme

İşbankası maximum özellikli kredi kartlarıyla gib.gov.tr adresinden, İşbankası İnternet Şubesi'nden, İşcep'ten ödeyebilirsiniz. 300 TL üzeri ödemelerinizi 3 taksit seçeneğiyle yapabilirsiniz.  MTV ödemeleriniz için banka herhangi bir ücret almamaktadır. ​ Kampanyadan 2 Temmuz- 5 Ağustos 2019 tarihlerinde yararlanabilirsiniz.

QNB Finansbank Kredi Kartları İle Ödeme

QNB Finansbank kredi kartlarıyla gib.gov.tr'den, QNB Finans internet sitesinden ödeyebilirsiniz. Ödemelere 2 taksit seçeneği sunmaktadır.

Halkbank Paraf Kart İle Ödeme

3 taksit seçeneği sunmaktadır.Kampanyadan 2 Temmuz- 5 Ağustos 2019 tarihlerinde yararlanabilirsiniz. Ödemeyi paraf kartla gib.gov.tr'den, Halkbank İnternet şubesinden yapabilirsiniz. 

Yapıkredi World Kart İle Ödeme

2 Temmuz- 5 Ağustos 2019 tarihleri arasında yapacağız 100 TL ve üzeri ödemelerde 2 taksitten yararlanabilirsiniz. Ödemeyi gib.gov.tr üzerinden, Yapıkredi internet sitesinden yapabilirsiniz.

Akbank Axess Kart İle Ödeme

Kampayadan 4-31 Temmuz 2019 tarihleri arasında faydalanabilirsiniz. Axess kredi kartı sahipleri 2019 Temmuz ayı mtv ödemelerini axess mobil uygulaması üzerinden yaparak 3 taksit kolaylığından faydalanabiliyor. Diğer ödeme yollarından yapılan ödemelerde 2 taksit seçeneği sunmaktadır.  Ödemeyi gib.gov.tr üzerinden, Axess mobil üzerinden yapabilirsiniz.

CEPTETEB Kredi Kartı İle Ödeme

31 Temmuz’a kadar CEPTETEB Kredi Kartı ile CEPTETEB İnternet Şubesi, CEPTETEB Mobil Uygulaması veya www.gib.gov.tr'den yapacağın MTV ödemelerine 2 taksit fırsatı sunmaktadır. Kampanya 01.07.2019 – 31.07.2019 tarihleri arasında geçerlidir.Kampanya dahilinde taksitlendirilecek MTV ödemesi, asıl kart müşterisi başına en fazla 50.000 TL'dir. 50.000 TL üzerindeki tutarlar taksitlendirilmeyecek. Ödmeyi CEPTETEB Mobil Uygulaması üzerinden, CEPTETEB Internet Şubesi üzerinden, gib.gov.tr adresinden ödeyebilirsiniz.

Garanti BBVA Garanti Bonus ve GarantiPay İle Ödeme

Garanti Bankası taksitle MTV ödeme kampanyası için Garaniti Bonus kredi kartı için 2 taksit, GarantiPay ödemeleri için ise 3 taksit seçeneği sunuyor. 

Vakıfbank Kredi Kartı İle Ödeme

31 Ocak 2019 tarihine kadar tüm Vakıfbank kredi kartı ürünleri ile yapılan ödemelerde peşin ya da 2 taksitle ödeme seçeneği sunuluyor.