Aidatsız Kredi Kartları Nelerdir? - guncelkrediler.com

Aidatsız Kredi Kartları ve Özellikleri

Tüketici Yasası’ndaki değişiklikten sonra bankalar aidatsız kredi kartı çıkarmaya başladı. İşte o kredi kartları...

Güncelleme 29.12.2018 - Yazar Kaan Abbasoğlu
Aidatsız Kredi Kartları ve Özellikleri

Tüketici Yasası’ndaki değişiklikten sonra bankaların çıkardığı aidatsız kredi kartlarını derledik. İşte aidatsız kredi kartları.

Garanti Flexi

Flexi kredi kartı ile taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Kendi bonus kampanyanızı kendiniz seçebilirsiniz. Kişiye özel kampanya katılımları yapabilirsiniz. Biriken bonuslarınızı bonus program ortaklarında bonus olarak harcayabilirsiniz. Flexi karta garanti internet şubesinden, 444 0 333 alo garantiden veya garanti şubelerinden başvurabilirsiniz

Garanti Bonus Genç

Genç bonus kredi kartı ile bonus üye işyerlerinde bol bonus kazanabilirsiniz. Biriken bonusunuzla bonus program ortaklarında bedava alışveriş yapabilirsiniz. Paracardınla yaptığın para çekme, para yatırma gibi işlemleri rahatlıkla yapabilirsiniz. Tüm harcamalarınız için ihtiyacınıza göre kullanabileceğin işlem taksitlendir ve işlem erteleme imkanlarından yararlanabilirsiniz. Bu kredi kartına 18-25 yaş aralığındaki gençler başvurabilir. Başvurunuzu garanti.com.tr 'deki başvuru formu üzerinden, “GENC” yazıp 3340’a sms göndererek yapabilirsiniz.

Yapı Kredi World Eko Kart

Worl eko kartınızla world üye işyeri ağında sunulan standart taksit ve worldpuan imkanlarından faydalanabilirsiniz.Taksitli nakit avans kullanabilir, 5-12 ay arası sabit ve uygun faiz oranlarıyla rahatça geri ödeyebilirsiniz. Vereceğiniz ödeme talimatları sayesinde ödeme işlemlerinizi hızlı, güvenli ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru ve detaylı bilgi için 444 0 444 / 0850 222 0 444  numaraları  arayabilirsiniz.

Akbank Free Kart

Free Kart ile nakit ihtiyaçlarınız için hiçbir evrak ve belgeye gerek kalmadan, kefilsiz, formalitesiz hızlı para, taksitli avans veya sms para alabilirsiniz. Günlük ve küçük tutarlı nakit ihtiyaçlarınız için nakit avans hizmetinden faydalanabilirsiniz. Başvuruyu kartfree.com'daki basvuru formundan yapabilirsiniz.

Hsbc Konsept

HSBC Concept ile kartınızın mevcut taksitlendirme ve advantage nakitPuan kazanımı özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Dönemlik advantage nakitPuan kampanyalarından faydalanmak isterseniz, seçtiğiniz kampanya için belirlenmiş ücreti ödersiniz. Hsbc advantage üye işyerlerinin sağladığı taksit ve puan avantajlarından ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Hesabınız olması durumunda, Hsbc bank telefon bankacılığı ve bireysel internet bankacılığını kullanarak kredi kartınızdan vadesiz hesabınıza nakit avans aktarabilirsiniz. AVIS'ten araç kiralamalarda %25 indirimden faydalanabilirsiniz. PROGO ile transfer hizmetlerinde %25'e varan indirimden yararlanabilirsiniz.

Finansbank Fix Card

Market ve Benzin Programı ile market ve akaryakıt harcamalarınızda %5 indirim kazanabilirsiniz. Anında Kredi ile acil hakit ihtiyaçlarınızı hızlı, formalitesiz, kefilsiz olarak karşılayabilirsiniz. TaksitKolay ile 50 TL ve üzeri tek çekim harcamalarınızı sonradan taksitlendirebilirsiniz. EkstreTaksit ile asgari ödeme tutarınızı ödedikten sonra kalan ekstre borcunuzu 6,9, ya da 12 vadeyle taksitlendirebilirsiniz. Başvuruyu cardfinans fix card başvuru formundan yapabilirsiniz.

İşbankası Maximum Aidatsız Kart

Maximum Aidatsız Kart ile Maximum üye işyerlerinde yapacağınız alışverişlerinizde MaxiPuan kazanıp kazandığınız MaxiPuanlar ile Maximum üye işyerlerinden dilediğiniz an bedava alışveriş yapabilir, taksit imkânlarından da faydalanabilirsiniz. Tek ödemeli işlemlerinizi dilerseniz uygun ücretlerle taksitlendirebilir ya da ödemelerini erteleyebilirsiniz. Nakit ihtiyacınızda nakit avans çekip, dilerseniz 12 aya varan taksitlerle geri ödeyebilirsiniz. Başvuruyu işbank şubelerinden veya AİDATSIZ yazıp boşluk bırakıp TCKN’nizi yazarak 4402’ye SMS göndererek yapabilirsiniz.

Odeabank Bank'O Card

Cazip oranlarla nakit avans ve taksitli avans çözümlerinden yararlanabilirsiniz. Başvuruyu bu formu doldurarak, odeabank internet ve mobil şubeden, 444 8 444 odeabank iletişim merkezinden, BANKO boşluk TCKN yazıp, 8444'e SMS göndererek başvuru yapabilirsiniz.

Denizbank Net Kart

Net kart temassız kart özelliğine sahiptir. 90 TL’ye kadar harcamalar için temassız işlem kolaylığı sağlar. Bonus’a özel artı taksit ve ekstre bonus kampanyalarından faydalanamazsınız. Başvuruyu denizbank şubelerinden ve denizbank internet bankacılığından yapabilirsiniz.

Vakıfbank Tercihkart

Tercih Kart ile VakıfBank ve World üye iş yerlerinden Worldpuan kazanın, taksit fırsatlarından faydalanın. Tercih kartınızla, istediğiniz özel kampanyadan (ek taksit, işlem erteleme, Worldpuan, indirim kampanyaları vb.) ücreti karşılığı yararlanabilirsiniz. Başvuruyu vakıfbank tercih kart başvuru formundan yapabilirsiniz.