Bankaların Nisan 2021 Tüketici Kredisi Kampanyaları- Ramazan Kredileri - guncelkrediler.com

Bankaların Nisan 2021 Tüketici Kredisi Kampanyaları

Bankalar son yarıyılda vatandaşların yaşamış oldukları nakdi lüzum sıkıntılarını karşılamak için uygun faizli kredi fırsatı sunmaktadır. Bankaların aramış olduğu koşulları taşıyan kişiler uygun faiz oranları ile kredi kullanabilecekler. Biz de birkaç bankanın kredi kampanyalarını inceleyip sizin için derledik.

Güncelleme 22.04.2021 - Yazar Kaan Abbasoğlu
Bankaların Nisan 2021 Tüketici Kredisi Kampanyaları

VakıfBank  Kuruluş Yıl Dönümü Kredisi Kampanyası

VakıfBank 67. Kuruluş Yıldönümü Kredi Kampanyası

67. yıl kuruluş yıl dönümü dolayısıyla yaptığı kampanyada kredi limiti en az 3000 TL en fazla 125.000 TL'dir. Kredi vadesi  en az 3 ay en fazla 36 ay (3 yıl)'dır.Kredi kampanyasının aylık akdi faiz oranı %1,51’den başlamaktadır. Faiz oranı, kişinin KKB (Kredi Kayıt Bürosu) notuna göre değişiklik gösterir.

Krediye Başvuruyu nereden Yapabilirim?

  • Sms ile Kredi Başvurusu Yapmak İçin;

            Aralarında birer boşluk bırakarak KREDI, T.C. Kimlik No., Aylık Gelirinizi yazıp 5724’e sms gönderebilirsiniz.

          Örnek Sms Metni:   KREDI 11111111111 3000

Kredi Geri Ödemesi:

Kredinizi aylık eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli, 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, son taksit balon ödemeli, değişken taksitli olarak geri ödeyebilirsiniz.
 

Kredinin Özellikleri Tablosu:

Kredi Limitleri Vade Aralığı Faiz oranı (Aylık) Kredi Tahsis Ücreti
3.000-125.000 TL 03-36 Ay %1.51* % 0.5+BSMV

* Kredi kampanyasının aylık akdi faiz oranı %1,51’den başlamaktadır. Faiz oranı, kişinin KKB (Kredi Kayıt Bürosu) notuna göre değişiklik gösterir.

 

Örnek Faiz Maliyet Tablosu: (Eşit Taksitli):

KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ KREDİSİ KAMPANYASI Alınacak Ücretler (TL)* Maliyet Oranları (%)**
Kredi Tutarı Vade(Ay) Faiz Oranı (Aylık)*** Taksit Tutarı Kredi Tahsis Ücreti* Efektif Yıllık Faiz Oranı**
50.000 TL 36 Ay % 1.51 1.902,91 TL 250,00 TL %24,5215

*Kredi Tahsis Ücreti kredi tutarının %0.5'i olup kredi tahsis ücreti üzerinden %5 Banka Sigorta ve Muamele Vergisi (BSMV) alınmaktadır.

**Efektif Yıllık Faiz Oranı hesaplamasına kredi için tahsil edilen (BSMV dahil) kredi tahsis ücreti, faiz ve vergiler dahil olup sigorta tutarları dahil edilmemiştir. 50.000 TL için 1 yıllık Hayat Sigortası prim tutarı, 35 yaşındaki erkek müşteri için 389,32 TL’dir. Sigorta primi, 35 yaş üzerinden hesaplanmış olup kredi tutarı, kredi vadesi, müşteri yaşı ve cinsiyetine göre değişiklik göstermektedir. Efektif Yıllık Faiz Oranı örnek vade ve örnek tutar üzerinden hesaplanmıştır.

Şekerbank ‘Kapımız Esnafa Açık’ TESK Destek Paketi

Şekerbank ‘Kapımız Esnafa Açık’ TESK Destek Paketi

Şekerbank, “Kapımız Esnafa Açık” platformu kapsamında esnafın nakit ihtiyacını ilave avantajlar sağlayarak karşılamak üzere Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu (TESK) ile büyük bir iş birliği gerçekleştirdi. TESK ile imzalanan iş birliği çerçevesinde Şekerbank’ın sunduğu 6 aya kadar ödemesiz avantajlı finansman olanaklarının yanı sıra, esnafa pek çok hizmetten de ücretsiz yararlanabilme fırsatı sunulacak.

Şekerbank, iş birliği ile eş zamanlı olarak esnaf müşterilerinin işinin başından ayrılmadan bankanın mobil uygulaması Şeker Mobil Şube üzerinden kolaylıkla kredi başvurusu yapabilmesine olanak sağlayacak.

TESK üyelerine özel avantajlar;
● Avantajlı faiz oranı.
● 36 ay vade imkanı.
● 6 ay ödemesiz dönemli 50.000 TL ye kadar artan taksitli kredi imkanı.
● 5 bin TL’ye kadar KMH ve 5 bin TL’ye kadar Üreten/Business Kart.
● İnternet ve mobil kanaldan yapılacak EFT/Havale işlemleri bir yıl süre ile ücretsiz
● POS inaktiflik ücret muafiyeti.
● Çek Karnesi ücret muafiyeti (Alınacak ilk 10 yapraklı çek karnesi için geçerlidir) 

Koşullar;
Avantajlar; TESK Üyesi olan ve kredi talebi olan tüm müşterilere sağlanacaktır. Kredinin teminatsız (açık), imza karşılığı veya teminatla kullandırılması bankamız uhdesinde ve talep sahibinin kredibilitesine göre değişiklik gösterebilir.

Başvuruyu Nasıl Yaparım?

Başvurular Şekerbank mobil uygulamalarından yapılmaktadır. Telefonunuza uygun mobil uygulamaları App Store, Google Play Store,  AppGallery'den indirebilirsiniz.

TEB Ramazan Kredisi

TEB Ramazan Kredisi

Kredi vadesi 36 ay olup faiz oranı Findeks notunuza göre değişmektedir. %1.52 faiz oranından  KKB skoru 1850 ve üstü müşteriler yararlanabilir. Minimum kredi tutarı 1.000 TL'dir.

Örnek Faiz Maliyet Tablosu: 

Findeks Notu 1850 olan müşterinin 36 ay vadeli 10.000 TL kullanacağı kredide aylık faiz oranı %1.52, aylık taksit tutarı 381,33 TL, kredi tahsis ücreti 52,50 TL, sigorta 486,16 TL'dir.