CEPTETEB Hoş Geldin Faizli Kredi - guncelkrediler.com

CEPTETEB Hoş Geldin Faizli Kredi

Henüz TEB ya da CEPTETEB müşterisi değilseniz, hemen CEPTETEB Hoş Geldin Faizli Kredi’ye başvurun; CEBTETEB yeni müşterilerine özel %1,18'den başlayan faiz oranlarından yararlanın.

Güncelleme 07.10.2019 - Yazar Kaan Abbasoğlu
CEPTETEB Hoş Geldin Faizli Kredi

Yerinden kalkmaya gerek bile duymadan CEPTETEB İhtiyaç Kredisi'ne 50.000 TL’ye kadar başvurabilirsin.

Ne kredi başvurusu sürecinde, ne de başvurun onaylandıktan sonra CEPTETEB İhtiyaç Kredisi'ni kullanmak istediğinde şubeye gitmene gerek kalmaz. Hem kredi başvurunu hem de kredi kullanımını mobil uygulamadan, internet şubeden veya cepteteb.com.tr'den kolayca yapabilirsiniz. 

CEPTETEB’de Artık Hoş Geldin Faizli Kredi Var!

Henüz TEB ya da CEPTETEB müşterisi değilseniz, hemen CEPTETEB Hoş Geldin Faizli Kredi’ye başvurun; CEBTETEB yeni müşterilerine özel %1,18'den başlayan faiz oranlarından yararlanın.

10.000 TL ihtiyaç kredisi için örnek tablo

Kredi Türü  Findeks Kredi Notu Kredi Tutarı Vade Aylık Akdi Faiz Oranı Aylık Taksit Tutarı Tahsis Ücret
(BSMV Dahil)
Sigorta
Tutarı
Efektif Yıllık Faiz Oranı/
Yıllık Maliyet Oranı
CEPTETEB Hoş Geldin
Faizli Kredi
1.850 10.000 TL 24 Ay %1,18 494,38 TL Yok 233,33 TL %18,3800
CEPTETEB İhtiyaç Kredisi 1.850 10.000 TL 24 Ay %1,25 499,24 TL Yok 233,61 TL %19,5620

* Aylık Akdi Faiz Oranı, Findeks Kredi Notu’na göre değişir. Tabloda gösterilen faiz oranları, 1.850 ve üzerinde olan Findeks Kredi Notu (KKB Skoru) için geçerlidir. Findeks Risk Raporu’nu, CEPTETEB İnternet Şubesi’nden alabilirsin.

Kullanım Koşulları

  • CEPTETEB İhtiyaç Kredisi'ne en az 1.000 TL, en fazla 50.000 TL olacak şekilde 3 aydan 60 aya varan vadelerle başvurabilirsin.

  • Aylık Akdi Faiz Oranı, Findeks Kredi Notu’na göre değişiklik gösterir. Findeks Risk Raporunuzu, CEPTETEB İnternet Şubesi veya TEB Şubeleri’nden alabilirsiniz.

  • CEPTETEB İhtiyaç Kredisi başvuruları 18-65 yaş aralığında yapılabilir.
  • CEPTETEB'den alacağın İhtiyaç Kredisi'ni aylık eşit taksitler halinde geri ödeyebilirsin.
  • Başvuru sırasında senden kefil ya da teminat istemeyiz, tek beklentimiz CEPTETEB İhtiyaç Kredisi taksitlerini her ay zamanında ve eksiksiz olarak ödemendir.
  • Kredi taksitlerini CEPTETEB İnternet Şubesi, CEPTETEB Mobil Şube, CEPTETEB Destek Merkezi ve TEB ATM'lerinden ödeyebilirsin.
  • Kredi kullanım anında, bankanın belirlediği güncel faiz oranlarından yararlanırsın. Banka, kredinin kullanımı için son kararı verme, ek belge isteme, faiz oranını değiştirme ve kampanyayı sonlandırma haklarını saklı tutar.
  • CEPTETEB İhtiyaç Kredisi’nin 3 ay erteleme özelliğinden, sadece kredini CEPTETEB İnternet Şubesi üzerinden hesabına aktarırken, vadesi 12 aydan fazla olan krediler için yararlanabilirsin. Kredi hesaba aktarıldıktan sonra 3 ay erteleme yapılamaz.