Denizbank'tan Kredi Kartınıza 3 Ay Ertelemeli Taksitli Nakit - guncelkrediler.com

Denizbank'tan Kredi Kartınıza 3 Ay Ertelemeli Taksitli Nakit

3 Ay Ertelemeli Taksitli Nakit ile Ay Ay Ay dedirten taksit fırsatı Deniz’de!. 3 Ay Ertelemeli Taksitli Nakit kredi kartından anında kullanabileceğiniz bir kredidir . 3 Aya kadar ertelemeli toplam 12 aya varan vadelerle Ertelemeli Taksitli Nakit kampanyası aylık faiz oranı %2.00'dır.

Güncelleme 05.07.2019 - Yazar Kaan Abbasoğlu
Denizbank'tan Kredi Kartınıza 3 Ay Ertelemeli Taksitli Nakit

Ertelemeli Taksitli Nakit Kampayası

Taksitli Nakit Avans, kredi kartından anında kullanılabilen bir kredidir ve kredi kartının kullanılabilir nakit limiti ile sınırlı olan bir taksitli üründür. Ertelemeli Taksitli Nakit kampayasının vadesi 3 ay Erteleme + 9 taksit'tir. Aylık faiz oranı %2.00'dir. Ertelemeli Taksitli Nakit’inizi DenizBank kredi kartınız ile İnternet Bankacılığı’ndan şimdi kullanabilirsiniz. DenizBank Kredi Kart’ınız yoksa hemen başvurabilirsiniz.

Ertelemeli Taksitli Nakit Kampayası Başvuru

 • ERTELE boşluk, kartın son 6 hanesi boşluk kullanmak istediğiniz tutarı 3280’e mesaj göndererek,

 • MobilDeniz ve DenizKartım uygulamalarından,

 • DenizBank şubelerinden,
 • 08502220800 DenizBank iletişim Merkezi’nden,
 • DenizBank ATM’lerinden kullanabilirsiniz.

Ertelemeli Taksitli Nakit Kampayası Kullanım Koşulları 

 • Taksitli Nakit Avans, kredi kartından anında kullanılabilen bir kredidir ve kredi kartının kullanılabilir nakit limiti ile sınırlı olan bir taksitli üründür.

 • Taksitli Nakit Avans için Bonus kazanımı bulunmamaktadır.

 • Ödeme planında ilk taksit faiz tutarı, Taksitli Nakit Avans kredisine ilişkin kredinin kullanıldığı tarih ile son ödeme tarihi arasında geçen gün sayısı dikkate alınarak hesaplanır. Ötelemeli kullanımda, öteleme gün sayısına göre faiz tutarı ilk taksit içerisinde yansıtılır.
 • Geri ödeme süresi öteleme yapılan aylar dahil olacak şekilde en az 6, en fazla 12 aydır.
 • Aylık Akdi Faiz oranı için tarafınıza iletilen ödeme planında belirtilen oran geçerlidir. Faiz üzerinden ayrıca %15 oranında KKDF ve %5 oranında BSMV tahsil edilir.
 • Taksitli Nakit Avans`a ait taksitler, kredi kartı hesap özetinde yer alır. Hesap özeti asgari borcunun son ödeme tarihine kadar hiç ödenmemesi veya kısmi ödenmesi durumunda, son ödeme tarihinden borç kapanana kadar ödenmemiş asgari tutar içerisindeki anapara üzerinden kredi kartı gecikme faizi ve asgari tutarı aşan anapara tutarı üzerinden de kredi kartı akdi faizi uygulanır.
 • Taksitli Nakit Avans işleminde vadesi gelmemiş bir veya birden çok taksit ödemesinde bulunulabilir veya borcun tamamı ya da bir kısmı erken ödenebilir. Bu hallerde mevzuata uygun olarak gerekli faiz indirimi yapılır. Eğer erken kapama yapılmadan ara ödeme yapılırsa kalan anapara için aynı faizle yeni ödeme planı oluşturulur. Ara ödeme en az bir taksit olarak yapılabilir. Erken ödeme/kapama taleplerinizi 08502220800 Telefon Bankacılığı'ndan, DenizBank Şube'lerinden, www.denizbank.com Internet Bankacılığı Kartlar - Kredi Kartı İşlemleri - Taksitli Ürün Erken Ödeme/Kapama menüsü altından ya da DenizBank ATM`leri Kredi Kartı İşlemleri - Taksitli Ürün İşlemleri menüsü altından ödeme yaparak gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca taksitlikapamatalep yazıp 3280`e göndererek de talebinizi iletebilirsiniz. Kredi kartının kapatılması durumunda, Taksitli Nakit Avans ayrıca kapatılmadığı sürece devam etmektedir.
 • Taksitli Nakit Avans kullanan tüketicilerin kartlarının hesap kesim tarihleri taksitler tamamlanıncaya kadar değiştirilemez.
 • Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik kapsamında bir takvim yılı içerisinde 3 defa dönem borcunun asgari tutarının altında ödeme yapılan kredi kartları ile dönem borcunun tamamının ödenmesine kadar nakit çekim işlemleri gerçekleştirilemez.
 • Taksitli Nakit Avans`a ilişkin burada yer almayan hususlarda bankamızla imzalamış olduğunuz Temel Bankacılık Hizmet Sözleşmesi, Kredi Kartları Ürün Bilgi ve Tercih Formu, Kredi Kartı Ürün ve Sözleşme Öncesi Bilgi Formu, Kredi Kartı Sözleşmesi hükümleri geçerli olacaktır.
 • Talebiniz halinde Taksitli Nakit Avans Bilgi Formu şubelerimizden kağıt üzerinde basılı olarak temin edilebilecektir. Ayrıca www.denizbank.com adresindeki Internet Bankacılığı içerisinde Kartlar-Kredi Kartı İşlemleri altından taksitli ürünlerle ilgili bilgi formlarına ulaşabilir, basılı olarak alabilir ya da e-posta gönderebilirsiniz. Ayrıca kayıtlı e-posta adresinize de iletilmektedir. Dilediğiniz zaman 08502220800 Telefon Bankacılığı'ndan kayıtlı e-posta adresinizi değiştirebilir, e-posta olarak gönderilmesini talep edebilirsiniz.

* DenizBank ATM'lerinden max. kullanılabilecek tutar günlük nakit çekim limiti ile sınırlı olup 3.000 TL'dir.

Denizbank kredilerine buradan ulaşabilirsiniz.