Garanti BBVA'dan Esnafa, Çalışana, Emekliye İhtiyaç Kredisi - guncelkrediler.com

Garanti BBVA'dan Esnafa, Çalışana, Emekliye İhtiyaç Kredisi

Çalışana, esnafa, emekliye 60 aya varan vade, uygun faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi! Tüm ihtiyaçlarınız için cebinize uygun kredi seçenekleri Garanti BBVA’da! Siz de 60 aya varan, uygun faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisine şimdi başvurun, ihtiyaçlarınızı ertelemeyin.

Güncelleme 15.06.2019 - Yazar Kaan Abbasoğlu
Garanti BBVA'dan Esnafa, Çalışana, Emekliye İhtiyaç Kredisi

Garanti İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Kampanya minimum vade 3 ay, maksimum vade 60 aydır. Faiz oranları, vade süresine ve kredi tutarına göre değişkenlik göstermektedir. Bireysel ihtiyaç kredileri için maksimum vade sınırı çalışan, emekliler ya da kira geliri sahipleri için 60 ay, yalnızca şahıs firması ya da firma ortağı geliri olan müşteriler için 36 ay’dır. Ticari amaçlı kullanılan tüm ihtiyaç kredileri için vade sınırı 36 ay’dır.

Garanti İhtiyaç Kredisi Başvuru

 

Garanti BBVA İnternet Bankacılığı ya da Garanti BBVA Mobil aracılığıyla; ihtiyaç kredisine başvurabilir, daha önce yaptığınız başvurularınızı tamamlayabilir ve şubeye gitmeden hesabınıza aktarılan paranızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Garanti BBVA İnternet Bankacılığı veya Garanti BBVA Mobil’den kullanılabilecek üst limit bireysel müşteriler için 25.000 TL, esnaflar için 60.000 TL’dir.

Örnek Maliyetler :

  • 15000 TL 60 ay vade için faiz oranı %2.43, aylık taksit tutarı 532,28 TL, tahsis ücreti 75 TL,  sigorta ve vergiler 281,25 TL'dir.

  • 25000 TL 60 ay vade için faiz oranı %2.39, aylık taksit tutarı 877,93 TL, tahsis ücreti 125 TL,  sigorta ve vergiler 418,75 TL'dir.

  • 50000 TL 60 ay vade için faiz oranı %2.43, aylık taksit tutarı 1705,71 TL, tahsis ücreti 250 TL,  sigorta ve vergiler 837,50 TL'dir.

Diğer bankalarda 20000 TL 60 ay vadeli  tüketici kredisinde faiz oranı nedir? aylık taksit nekadar öderim?

Banka Bilgilendirme:

Kampanya kapsamında minimum 3 ay, maksimum 60 ay vadeye kadar kredi kullanılabilir. “Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı”, tahsis ücreti, vergi ve sigorta priminden oluşmaktadır. Tahsis ücreti, kredi tutarının 0,5%’i kadar olup, 5% oranındaki BSMV dahil edilmemiştir. Sigorta primi; kredi tutarı, vadesi ve müşteri özelinde değişiklik gösterebilir. Yıllık maliyet oranı olarak ifade edilen oran efektif yıllık faiz oranı olup, hesaplamasına sigorta primi dahil edilmemiştir. Kredinin toplam maliyeti kredi taksitlerinin toplamı ve tahsis ücretini içermektedir. Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’ndan kredi kullanımı için, başvuru sahibinin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Garanti BBVA müşterisi olması, Banka sisteminde nüfus cüzdanı bilgileri ile imzasının bulunması gerekmektedir. Kredinin toplam maliyeti kredi taksitlerinin toplamıdır. Bankamız faiz oranını, ücret tutarlarını ve vadeyi değiştirme hakkını saklı tutar. Bu kampanyadan faydalanma koşulu müşterinin risklilik durumuna göre değişebilir. Kampanya kapsamında sadece anlaşmalı firmalardan alışveriş sırasında kredi kullanılabilir. Bu kampanya Bankamızın diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.