Güncel Bayram Kredisi Faiz Oranları! 28 Mayıs En Uygun Ramazan Bayramı Kredisi Veren Bankalar Hangileri? - guncelkrediler.com

Güncel Bayram Kredisi Faiz Oranları! 28 Mayıs En Uygun Ramazan Bayramı Kredisi Veren Bankalar Hangileri?

Ramazan Bayramı kredisi veren bankalar hangileri? Güncel Bayram kredisi faiz oranları. Özel ve kamu bankaları Ramazan Bayramına özel kredileri ihtiyaç sahiplerine sunuyor. İşte Ziraat Bankası, Halkbank, İşbankası, Garanti, Teb, Denizbank kredileri 28 Mayıs faiz oranları....

Güncelleme 28.05.2019 - Yazar Kaan Abbasoğlu
Güncel Bayram Kredisi Faiz Oranları! 28 Mayıs En Uygun Ramazan Bayramı Kredisi Veren Bankalar Hangileri?
Son dönemlerde yaşanan ekonomik kriz sebebiyle  vatandaş nakit ihtiyacını karşılamak için kredilere yönlenmekte. Nakit ihtiyacı olan esnaflar kobi kredilerini, ev almak isteyenler konut kredilerini,  taşıt almak isteyenler taşıt kredilerini, bireysel ihtiyaçlar için ise konut ihtiyaç kredilerini takip ediyor.  Vatandaşlar tarafından en çok devlet bankaları kredileri tercih edilmekte. Devlet ve özel banka kredi faiz oranları burada...

Ziraat Bankası Bayram Kredisi

 Ziraat Bankası'nın bayram kredilerinin faiz oranları %1.9'dan başlamaktadır ve 60 ay vade seçeneği ile sunulmaktadır. 10 bin TL'lik bir bayram kredisinin aylık ödemeleri 307,1 TL olmaktadır.

Vakıfbank Bayram Kredisi

Vakıfbank Geleneksel Bayram Kredisi adı altında ihtiyaç sahiplerine yıllardır düşük faizli krediler sunuyor. Vakıfbank bu sene de en düşük faiz oranını sunan bankalardan bir tanesi. Vakıfbank'ın bayram kredisi 60 aya kadar vade seçeneği ve %1.87'den başlayan faiz oranlarıyla sunulmaktadır. Yani bankadan alınacak 15 bin TL'lik bir kredinin aylık ödemesi 457,39 TL olmaktadır ve bu kredi 60 ay vadeli olmaktadır.

Akbank İki Bayram Arası Ödemesi Olmayan

Akbank, 'İki Bayram Arası Ödemesi Olmayan İhtiyaç Kredisi' hazırladı. Müşteriler, kredilerinin ilk taksitini 3 aya kadar erteleyebilecekleri gibi 5 yıla (60 ay) varan vade seçeneklerinden de yararlanabilecek. Başvurular şube, cep telefonunda 'Akbank Direkt' ve 4442525 üzerinden yapılabilir.

 

Halkbank Bayram Kredisi

İhtiyaç kredisi kapsamında değerlendirilen bayram kredisini Halkbank'tan 60 vade ile alabilirsiniz. Halkbank'ın bu yıl için belirlediği vadeler, faiz oranları ve kredi tutarı değişiklik gösterse de, faizler %2.15'ten başlamaktadır. 

İş Bankası Bayram Kredisi

İş Bankası'nın bayram kredisi krediye ihtiyacı olan kişiler sevindirecek cinsten. Ramazan Bayramı'na özel olarak, İş Bankası tarafından eşit ödemeli olarak %2.20 faiz oranı ile kredi kullandırılmaktadır. Ayrıca bankanın 36 aya kadar vade seçeneği de var. 

Garanti Bankası Bayram Kredisi

2018 yılında %1.49 faiz oranıyla bayram kredisi kullandıran Garanti Bankası, bayrama özel kredilerini bu sene yeniledi. Garanti Bankası'nın bayram kredisinde 60 aya kadar vade ve dosya masrafı olmaksızın gibi fırsatlar var. Garanti Bankası bu sene bayram kredilerinin üst limitini 100 bin TL olarak belirledi. 100 bin TL'lik bir kredi için %2.19 faiz oranı uygulanırken, 60 ay vade seçeneği de krediye dahil edilmektedir. 

Denizbank Avantajlı Kampanya

DenizBank, kampanya kapsamında aylık yüzde 1.99'dan başlayan faiz oranlarıyla kredi sunuyor. 12 ay vadede 3 bin liraya kadar kredi imkânı sağlıyor. Kredi üst limiti ise 55 bin lira, vadesi 60 aya kadar çıkıyor. Kampanya, 7 Haziran 2019'a kadar devam edecek.

Garanti Bankası Bayram Kredisi

Garanti Bankası, bayrama özel uygun faizli 60 aya varan vadelerle kredi fırsatı sunuyor. Bayram kampanyası 31 Mayıs'a kadar devam edecek. Bankanın şubesi, internet sitesi ve Garanti Cep üzerinden veya 444 0 355'i arayarak başvuru yapabilir.

10.000 TL 48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

Vakıfban Esnek Ödeme Seçeneği

VakıfBank, bayram kredisiyle 60 aya varan vadeler, yüzde 1.89'dan başlayan faiz oranları ve esnek ödeme seçeneğiyle kamu personeli, özel sektör çalışanları ve emeklilerin 'yanındaki güç' oluyor. 50 bin liraya kadar kredi kullanma imkanı var. Ayrıca eşit, artan-azalan, 3 ay ödemesiz taksit imkanları da bulunuyor.

TEB Bayram Kredisi

TEB, yüzde 1.99'dan başlayan ve 3 ay ile 60 ay arasında değişen vade seçenekleriyle kredi fırsatı sunuyor. Müşterilerin farklı tutarlardaki nakit ihtiyaçlarına göre değişen vade oranına ve Findeks notuna göre belirlenen geri ödeme imkanıyla veriliyor.

QNB Finansbank Üç Ay Ertelemeli Bayram Kredisi

QNB Finansbank, bayrama özel 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi sunuyor. 60 aya varan vadelerle bayram kredisinden yararlanmak isteyen KOBİ ve esnaf, bankanın şubelerine başvurabilir. Bankanın müşterisi olmayanlar ise TC kimlik numarası ile 5030'a SMS olarak göndererek krediden faydalanabilir.

ING Bank 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi

ING Bank, 3 ay ertelemeli ve 60 ay vadeye kadar uygulanabilecek bayram kredisi sunuyor. Bu kredi koşulları 5-100 bin lira arasında geçerli olacak. Herkesin kullanımına açık olan bayram kredisinden yararlanmak isteyenler, 30 Haziran 2019'da kadar başvuru yapabilir.

Yapı Kredi, kampanyası ile bayram dönemindeki artan ihtiyaçlarında müşterisine destek oluyor. 60 aya kadar vade seçenekleri ile sunulan uygun faiz oranlarına sahip kredi kampanyası 6 Haziran'a kadar sürecek. Krediye bankanın şube ve dijital kanallarından başvurulabiliyor..

Tükecitici Kredileri Listesi