Güncel Faiz Oranları Burada! 6 Mayıs Kredi Faiz Oranları. - guncelkrediler.com

Güncel Faiz Oranları Burada! 6 Mayıs Kredi Faiz Oranları.

Son dönemlerde yaşanan ekonomik kriz sebebiyle vatandaş nakit ihtiyacını karşılamak için kredilere yönlenmekte. Nakit ihtiyacı olan esnaflar kobi kredilerini, ev almak isteyenler konut kredilerini, taşıt almak isteyenler taşıt kredilerini, bireysel ihtiyaçlar için ise konut ihtiyaç kredilerini takip ediyor. Vatandaşlar tarafından en çok devlet bankaları kredileri tercih edilmekte. Devlet ve özel banka kredi faiz oranları burada...

Güncelleme 06.05.2019 - Yazar Kaan Abbasoğlu
Güncel Faiz Oranları Burada! 6 Mayıs Kredi Faiz Oranları.

 Yaz mevsiminin gelmesiyle artan ihtiyaçları karşılamak için vatandaşları kredilere yönlenmektedir.Kredi çekmeyi planlayan vatandaşlar ilgiyle kredi faiz oranları konusunda araştırmalara yöneldi. En çok araştırılan bankalar Ziraat Bankası ve Halkbank. Bu yazımızda en çok takip edilen bankaların ihtiyaç, konut, taşıt ve kobi kredilerinin faiz oranlarını derledik.

Ziraat Bankası kredi faiz oranlarında son durum;

Ziraat Bankası  ihtiyaç kredisi faiz oranları: %1.75, Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranları: %1.45, Ziraat Bankası taşıt kredisi faiz oranları: %1.71'dir.

 

Halkbank kredi faiz oranlarında son durum;

Halkbank ihtiyaç kredisi faiz oranları: %1.80, Halkbank konut kredisi faiz oranları: %1.65, Halkbank taşıt kredisi faiz oranları: %1.85, Halkbank kobi değer kredisi %1.54'dir.

 

Vakıfbank kredi faiz oranlarında son durum;

Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranları: %1.73, Vakıfbank sarıpanjur konut kredisi faiz oranları: %1.55, Vakıfbank taşıt kredisi kampanyası faiz oranları: %1.75, Vakıfbank işyeri edindirme kredisi %1.91'dir.

 

İş Bankası kredi faiz oranlarında son durum;

İş Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları: %2.20, İş Bankası konut kredisi faiz oranları: %1.85, İş Bankası taşıt kredisi kampanyası faiz oranları: %1.79, İş Bankası anında ticari kredi %2.01'dir.

 

Garanti Bankası  kredi faiz oranlarında son durum;

Garanti Bankası  ihtiyaç kredisi faiz oranları: %2.34, Garanti Bankası  konut kredisi faiz oranları: %1.84, Garanti Bankası  taşıt kredisi kampanyası faiz oranları: %2.19, Garanti Bankası kobi/esnaf  kredisi %2.40

 

Yapıkredi  kredi faiz oranlarında son durum;

Yapıkredi  3 ay ötelemeli ihtiyaç kredisi faiz oranları: %2.63, Yapıkredi  konut kredisi faiz oranları: %2.03, Yapıkredi  taşıt kredisi kampanyası faiz oranları: %2.33.

 

Denizbank  kredi faiz oranlarında son durum;

Denizbank ihtiyaç kredisi faiz oranları: %2.60, Denizbank mortgage kredisi faiz oranları: %1.89, Denizbank taşıt kredisi kampanyası faiz oranları: %2.11.

 

TEB kredi faiz oranlarında son durum;

TEB ihtiyaç kredisi faiz oranları: %2.77, TEB konut kredisi faiz oranları: %1.94, TEB taşıt kredisi kampanyası faiz oranları: %2.0.

 

INGBANK kredi faiz oranlarında son durum;

INGBANK ihtiyaç kredisi faiz oranları: %2.24, INGBANK konut kredisi faiz oranları: %1.82, INGBANK taşıt kredisi kampanyası faiz oranları: %2.09.

 

Yukarıda belirtilen oranlar minimum oranlar olarak yazılmıştır. bazı bankalarda oranlar vadeye göre değişmektedir.  Oranları ihtiyaç kredilerikonut kredileritaşıt kredileri sayfalarından detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. 

Bankaların kredi oranlarını karşılaştırarak en uygun krediyi bulmak için  karşılaştırmalı hesaplama aracını kullanabilirsiniz.