Nakit ihtiyacı olanlara QNB Finansbank'tan Müjde! 15000 TL SMS Kredisi. - guncelkrediler.com

Nakit ihtiyacı olanlara QNB Finansbank'tan Müjde! 60 ay vadeli 15.000 TL Kredi.

QNB Finansbank'tan nakit ihtiyacı olan emeklilere, çalışanlara, çalışmayanlara, ev hanımlarına ya da sabit geliri olan herkese kredi müjdesi. Aynı gün 15.000 TL'nin hesaplara yattığı formül bugünden itibaren uygulamaya alındı. Sadece T.C. kimlik numarası, başvuru yapmak için yeterli. İşte bir kereliğine 15.000 TL alma şartları...

Güncelleme 04.09.2020 - Yazar Kaan Abbasoğlu
Nakit ihtiyacı olanlara QNB Finansbank'tan Müjde! 60 ay vadeli 15.000 TL Kredi.

Finansbank 15.000 TL Kredi Başvurusu

Nakit ihtiyacı olanlara QNB Finansbank'tan 15.000 TL kredi müjdesi geldi. Banka şartlarına uygun olan müşteriler TC Kimlik numarasını 5030'a mesaj atarak 60 ay vadeli kredi başvurusunda bulunabilirler. Dilerseniz kredi başvurusunu internet bankacılığından yada  0850 220 8 573 numaralı Alo Kredi hattını da arayarak yapabilirsiniz. QNB Finansbank'ın farklı ihtiyaçlara yönelik hazırladığı ihtiyaç kredisi tekliflerinden size en uygun olanı seçebilirsiniz. Kredi faiz oranı, kredi notuna göre değişmektedir.

15.000 TL Alabileceğiniz Kredi Türleri

Kolay Ödemeli Kredi: İhtiyaç anında taksitleriniz düşük tutarla başlasın.

Tanışma Kredisi: Hangi banka müşterisi olursanız olun QNB Finansbank'tan son 1 yıl içerisinde ihtiyaç kredisi ya da hazır kredi kullanmadıysanız ve mevcutta açık ihtiyaç krediniz ya da hazır krediniz bulunmuyorsa tanışmamıza özel oranlardan yararlanabilirsiniz.

Doğum Günü Kredisi: Doğum gününüzün denk geldiği ay süresince yararlanabileceğiniz özel faiz oranı teklifimizi kaçırmayın.

Borç Transferi Kredisi: Diğer tüm banka borçlarınızı QNB Finansbank'ta tek çatı altında toplayarak ödemelerinizi düzenleyin.

Kamu&Finansmaaş Kredisi: Maaşını Finansbank'tan alan müşterilerimiz ve kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi faiz oranı avantajımızdan faydalanın.

3 Ay Ödemesiz İhtiyaç Kredisi: İhtiyaçlarınızı şimdi karşılayın, ödemeye 3 ay sonra başlayın.