Yapılandırma Mağdurlarına TEB Kredi Borç Transferi Kampanyası! - guncelkrediler.com

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) Borç Transferi Kampanyası!

Tüm kredi borçlarınızı TEB’e transfer edin, 60 aya varan vade ve %1,69’dan başlayan faiz oranlarıyla kredinizi hemen alın.

Güncelleme 24.07.2019 - Yazar Kaan Abbasoğlu
Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) Borç Transferi Kampanyası!

TEB  Bankası borç transferi kampanyasını başlattı. Kredi borç transferi kampanyası ile daha önce yüksek faiz oranlarından kredi çeken ve başka bankalara kredi borcu olan kişiler, tüm kredi borçlarını tek bir banka çatısı altında toplama fırsatını elde etti. Kredi vadesi maksimum  60 aydır. Kredi  faiz oranları  %1.69'dan başlamakta olup  findeks notuna ve vadeye göre değişmektedir.

Örnek Hesaplama:

10.000 TL tutarında kredi aylık faiz oranı %1.69, aylık taksit tutarı 289,63 TL, yıllık maliyet oranı ise %27,57'dir. Yıllık maliyetten başka ek maliyetler kredi tasis ücreti (BSMV Dahil) 52,52 TL ve sigorta ücreti 842,52 TL tahsil edilmektedir.

Not: Hesaplama Findeks notu 1850 olan müşterilere uygulanacak faiz oranı %1.69'dur. Oran  findeks notuna ve vadeye göre değişmektedir.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

  • Nüfus cüzdanı veya ehliyet fotokopisi
  • Gelir Belgesi / Maaş Bordrosu
  • Serbest meslek sahipleri ve işletme sahipleri için son 3 yıllık bilanço, Vergi Levhası ve Ticaret Sicil Gazetesi

* Ücretli çalışan kişiler için, maaş bordrosu antetli kağıt ile bildiriliyor ise firmanın imza sirküleri beyanı gerekmektedir.

** Banka gerekli gördüğü durumlarda kefil ve ek belge isteme hakkına sahiptir. Kefil için de aynı belgeler talep edilecektir.

*** İhtiyaç Kredilerimiz hakkında ayrıntılı bilgi için 0850 200 0 666 TEB Telefon Şubesi'ni arayabilir veya şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

TEB kredi borç transferine başvuruda bulunmak isteyen kişiler bu belgeleri hazırlayarak banka şubesine başvurmaları gerekmektedir.