Türkiye Finans'tan İhtiyaç Finansmanı - guncelkrediler.com

Türkiye Finans'tan İhtiyaç Finansmanı

Nakit ihtiyaçlarınız için %1.63 faiz oranlı Türkiye Finans ihtiyaç finansmanı ile karşılayabilirsiniz.

Güncelleme 21.03.2019 - Yazar Kaan Abbasoğlu
Türkiye Finans'tan İhtiyaç Finansmanı

Türkiye Finans desteğiyle birsey ihtiyaçlarınız zorlanmadan karşılayın

Nakit ihtiyaçlarınızı%1.63'ten başlayan oranlarla Türkiye Finans'tan karşılayabilirsiniz. İhtiyaç finansmanında vade  maksimum 36 aydır. Faiz oranı vadeye göre değişmektedir. 12 ay vade faiz oranı %1.63, 24 ay vadede %1.64, 36 ay vadede %1.65'dir.

Başvuruyu Nasıl Yaparım

Başvurunuzu Türkiye Finans Şubelerinden yapabilirsiniz. 

Başvuru İçin Gerekli Evraklar

Ücretli çalışan kişiler için, maaş bordrosu antetli kağıt ile bildiriliyor ise firmanın imza sirküleri beyanı gerekmektedir.

Banka gerekli gördüğü durumlarda kefil ve ek belge isteme hakkına sahiptir. Kefil için de aynı belgeler talep edilecektir.

  • Nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport,
  • Gelir belgesi/maaş bordrosu,
  • Serbest meslek sahipleri ve işletme sahipleri için son yıla ait vergi levhası ve onaylı bilanço, gelir tabloları, mizan, imza sirküleri, kuruluş ve en son ortaklık payını gösteren Ticaret Sicil Gazetesi,
  • Finansmana konu ürünün proforma faturası.

Örnek Maliyet Tablosu

​Vade Kar Oranı Tahsis Ücreti Yıllık Toplam Maliyet
12 Ay 1.63% 0,50 27.39%
24 Ay 1.64% 0,50 27.01%
​36 Ay 1.65% 0,50 ​26.99%

"10.000 TL. baz alınarak oluşturulan ihtiyaç finansmanı örnek ödeme tablosunda yasal vergiler toplam komisyon tutarına dahildir. Maliyet tablosu hesaplamasında yer alan kar oranları; Yedek Hesap, Ferdi Güvence Sigortası, Otomatik Fatura Ödeme Talimatı ürünlerinin tamamının finansman başvurusu ile birlikte alınması şartıyla uygulanmaktadır. İlgili ürünlere halihazırda sahip olma veya ilgili ürünlerin finansman başvurusu ile birlikte alınmaması durumlarında kar oranları değişmektedir. Finansmanın maksimum vadesi 36 ay olup, tahsis ücreti vergiler hariç finansman tutarının binde 5'i oranındadır. Aylık ve yıllık maliyet oranlarına komisyon ve yasal vergiler dahil edilmiş olup, sigorta masrafları dahil edilmemiştir. Banka finansman başvurularını serbestçe değerlendirme, kefil ve başkaca teminatlar ile ek belge isteme, uygun görmediği başvuruları onaylamama, fiyatlamada değişiklik yapma hakkına sahiptir. Yukarıda yazılı ürünlere sahip olmaksızın kullanılacak finansmana uygulanan genel ücret ve masraflara ilişkin bilgiyi Ürün ve Hizmet Ücretleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için Şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz" ​